-13%

Pánska softshellová bunda HRUBY na skialp Performance Windprotect

129,90

Dostupnosť: Skladom
Kategórie: ,
Zdieľať:

Ľahká softshellová windprotect bunda zo série SKIALP od NORTHFINDER je určená pre aktívny pohyb v horských podmienkach pri nízkych teplotách, keď je potrebná ochrana pred vetrom, snehom, či ľahkým dažďom. Je vynikajúcim spoločníkom pri skialpinizme, bežkovaní, či rýchlej zimnej turistike.

Kombinuje pružný 3-vrstvový softshell s membránou (10 000mm /10 000 g/ m2/ 24h), umiestnený na hrudi, ramenách, kapucni a časti chrbta a priedušný, elastický materiál na vnútornej strane ramien, spodnej časti bundy a časti chrbta.

Vďaka tejto hybridnej ergonomickej konštrukcii, založenej na princípoch body-mappingu, poskytuje bunda HRUBY nielen maximálnu voľnosť pohybu pri aktívnom športe, ale taktiež efektívnu termoreguláciu. V suchu ostaneš aj pri intenzívnom šliapaní na lyžiach hore kopcom.

Hladký interlock povrch na rubovej strane windprotect softshellu podporuje efektívny odvod vlhkosti a termoreguláciu aj počas aktívneho pohybu. Technická konštrukcia bundy berie ohľad na jej využitie v náročných horských podmienkach.

Dve veľké vrecká na zips sú ľahko dostupné aj po zapnutí bedrového pásu batohu. Schovávajú pásy, okuliare, či rukavice. Z vnútornej strany sú k dispozícii aj dve vrecká zo sieťoviny. Ergonomická kapucňa vďaka predĺženému šiltu ľahko odoláva poveternostným podmienkam a vďaka kompatibilite s prilbou chráni pred vetrom, či snehom aj pri zjazde.

Softshellová windprotect bunda HRUBY je vynikajúcim spoločníkom pre aktívne horské dobrodružstvá aj v náročnejších podmienkach, keď potrebuješ ochranu pred vetrom či snehom a zároveň nechceš poľaviť na hmotnosti výbavy.

HYBRIDNÁ KONŠTRUKCIA

WINDPROTECT

ĽAHKÁ

PRIEDUŠNÁ