-13%

NORTHFINDER sukna Jaraba

69,90

Dostupnosť: Skladom
Kategória:
Zdieľať:
  • Zatepľujúca sukňa zo série SKIALP je ideálna pre vysokohorské dobrodružstvá pri nízkych teplotách
  •     Zohreje zadok a stehná v extrémne nízkych teplotách, počas zjazdu alebo po rannom tréningu na bežkách
  •     Ľahká a elastická 2-vrstvová membrána zakrýva jedinečnú aktívnu izoláciu Polartec® Alpha® Direct

Vylepšená zatepľujúca sukňa JARABA zo série SKIALP od NORTHFINDER je nielen trendy, ale aj vysokofunkčná a praktická pre zimné dobrodružstvá pri nízkych teplotách.

Či už ako poistka v batohu na chladný zjazd, alebo pri výstupe na lyžiach, určite sa stane tvojim obľúbeným kúskom funkčného šatníka. Zohreje zadok a stehná aj v extrémne nízkych teplotách, počas zjazdu alebo po rannom tréningu na bežkách. Túto sukňu sme navrhli z tých najlepších materiálov.

Vetruvzdorná, vodoodpudivá a pružná 2-vrstvová membrána (10.000 mm /10.000 g/m2/24h) na povrchu z nej robí spoľahlivú ochrannú vrstvu. Pod ňou sa o tvoj tepelný komfort stará špičková izolácia Polartec® Alpha® Direct, ktorá zabezpečuje aktívnu termoreguláciu. Alpha® Direct je jednou z najlepších syntetických izolácií, ktorá kombinuje ľahký, izolujúci a mimoriadne priedušný materiál. Jej použitie výrazne znižuje hmotnosť sukne, keďže nepotrebuje vnútornú podšívku a jej vlákna sa dotýkajú priamo základnej vrstvy oblečenia. Alpha® Direct manažuje vlhkosť a vytvára tepelný komfort pri pohybe.

Vďaka elastickému pásu ti sukňa sadne ako uliata a vďaka celorozopínateľnému postrannému zipsu si ju môžeš obliecť priamo na nohavice bez vyzúvania lyžiarok či topánok.

Nielen navrhujeme, ale aj žijeme športom. Preto sme sukňu intenzívne testovali a tohtoročný model vylepšili o extra zips aj na druhom boku – jeho rozopnutie výrazne zvýši tvoj rozsah a komfort pohybu aj pri strmom stúpaní hore svahom.

Ak hľadáš na trhu funkčnú sukňu do chladných hôr alebo do bežkárskej stopy, je naša sukňa JARABA vynikajúcou voľbou.

EXTRA ĽAHKÁ (206 g veľkosť M)

AKTÍVNY MANAŽMENT TEPLA

ELASTICKÁ

ZBALITEĽNÁ

OPTIMÁLNA POHYBLIVOSŤ