-4%

NORTHFINDER Rysy

129,90

Dostupnosť: Skladom
Kategória:
Zdieľať:

Inovovaný model úspešných technických nohavíc RYSY zo série SKIALP. Hybridná konštrukcia ťa chráni pred snehom, vetrom a pred všetkým, čo ti môže prekaziť inak epickú lyžiarsku túru. Okrem skialpinizmu tieto nohavice výborne poslúžia aj na turistiku pod bodom mrazu. Predný panel je vyrobený z 2-vrstvovej membrány a ponúka vynikajúcu pružnosť a vodovzdornosť. V kombinácii so super priedušným a …

Inovovaný model úspešných technických nohavíc RYSY zo série SKIALP.

Hybridná konštrukcia ťa chráni pred snehom, vetrom a pred všetkým, čo ti môže prekaziť inak epickú lyžiarsku túru. Okrem skialpinizmu tieto nohavice výborne poslúžia aj na turistiku pod bodom mrazu.

Predný panel je vyrobený z 2-vrstvovej membrány a ponúka vynikajúcu pružnosť a vodovzdornosť. V kombinácii so super priedušným a mimoriadne pružným hrejivým flísom Blizzard® Thermal Comfort vzadu garantujú plný pohybový rozsah. Extrémne priedušný materiál Blizzard® Thermal comfort má špeciálnu hustotu tkania, pri ktorej dokáže zachovať vnútornú teplotu aj pri roztiahnutí tkaniny. Riziko podchladenia je tým pádom nižšie, ako pri bežných elastických tkaninách.

Vďaka nastaviteľnému pásu, predtvarovanej konštrukciu sedu a kolien perfektne sedia. O pohodlie pri pohybe sa stará aj krokový panel. Dve vrecká so zipsami s pin-lockom poskytujú dostatok miesta pre všetko, čo potrebuješ mať so sebou. Posilnené členky dodávajú väčšiu odolnosť, zatiaľ čo elastické konce nohavíc na zips sa perfektne spoja s lyžiarkami. Sú dostatočne priedušné a pružné, odolné voči poveternostným vplyvom, aby vydržali meniace sa podmienky.

Toto sú naše hybridné nohavice postavené pre zimné výšľapy na lyžiach.

HYBRIDNÁ KONŠTRUKCIA

ĽAHKÉ (541g veľkosť M)

OCHRANA PRED POVETERNOSTNÝMI PODMIENKAMI

PRIEDUŠNOSŤ

OPTIMÁLNA MOBILITA

  • Moderné technické nohavice pre skialpinizmus alebo horské dobrodružstvá v zimných podmienkach