-21%

ALPHA GUARD ADVACE GTX

369,00

Dostupnosť: Skladom
Kategória:
Zdieľať:

PÁNSKE Backcountry TOPÁNKY S MEMBRÁNOU GORE-TEX® ALPHA GUARD ADVACE GTX

Mimoriadne pohodlná bežecká / backcountry topánka, ktorá vám vďaka svojmu pohodlnému tvaru a prvotriednej kvalite určite spríjemní pobyt v zasneženej prírode. Topánka je nepremokavá a vďaka pamäťovej pene nehrozí riziko otlakov alebo pľuzgierov. Členok bude pevný, aj keď budete ťahať sane s nákladom za sebou. Vydajte sa ako Nóri na horskú chatu, zimné táborenie alebo lyžiarsku výpravu. Zažite dokonalé zimné dobrodružstvo alebo expedíciu v špičkových topánkach.

GORE-TEX® IZOLÁCIA

Skvelá izolácia pri nízkych teplotách. Voda a sneh sú blokované, zatiaľ čo pot sa ľahko odparuje z topánky. Izolačná podšívka chráni pred nízkymi teplotami a poskytuje suchú, teplú a pohodlnú klímu pre vaše nohy. Membrána je 100 % nepremokavá, odolná a má dobrú priedušnosť s izolačnými vlastnosťami pre použitie v chladnom počasí.

POHODLNÝ GOLIER NA ČLENKU Z PAMÄŤOVEJ PENY

Pamäťová pena je vložená do konštrukcie topánky okolo členku, aby sa zabezpečilo mimoriadne dobré prispôsobenie. Pomocou telesného tepla sa materiál topánky vytvaruje tak, aby topánka pohodlne obopínala členok.

Parametre:

  • Hmotnosť: 725 gr /EÚ 42/
  • Výška: 17,5 cm / EU42/
  • Materiál: zateplený GORE-TEX
  • Podrážka: Rottefella BC